Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşı karşıya kaldığı adaptör arızaları herşeyden önce adaptör bağlantı noktasındaki aşınmalardır. Bu tarz sorunlar şarj girişinin çok fazla takılıp sökülmesinden kaynaklandığı gibi girişi takılıyken döndürmek yerinden kımıltdatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tür sorunlarda adaptör onarımı bozuk girişin orijinal girişle değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi bilgisayar adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer arıza ise adaptörün yüksek voltajdan sebeple yanmasıdır. Bu tür sorunlar genellikle garanti kapsamındadır ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik fişlerinden farklı bir mecrada kullanmanızdır. Farklı elektrik fişleri manyetik bir kapsam oluşturduğundan ötürü şarj aletine zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör ucu bilgisayarınıza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla sok çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan şarj aleti kablosunu koli bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmayın Böyle durumlarda kopan kısımlar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek tamir edilmelidir. En son olarak laptopunuzu pili çıkararak direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Mb50 Adaptör

Bir diğer kullanıcı problemi ise hor kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş çıkması ve tuş kaybolması bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu nazikçe yerine oturtabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.